Ekonomska škola iz Bijeljine nastavlja sa dominacijom na atletskim takmičenjima

Na regionalnom takmičenju iz atletike Ekonomska škola iz Bijeljine nastavlja tradiciju odličnih rezultata. Od ukupno četiri discipline, u kojima su se takmičili, učenici Ekonomske škole su osvojili tri zlatne medalje.
Najbolji u disciplini na sto metara je bio Mitar Jovašević, koji je ujedno proglašen za najboljeg muškog takmičara drugu godinu za redom.

U disciplini skok u dalj dominantan je bio Dario Milutinović, dok je u disciplini bacanje kugle najbolji bio Milijan Janjić.

Ekonomska škola je i tokom prošle godine, u muškoj konkurenciji osvojila tri zlatne medalje, od četiri discipline, te jednu u ženskoj konkurenciji što govori koliko sjajnih atletičara pohađa ovu školu.

Mitar Jovašević, Dario Milutunović, Milijan Janjć i Isidora Vulić će nastupati na republičkom takmičenju u Banjaluci i u najboljem svjetlu će predstavljati grad Bijeljinu.