Finalna smotra u Sarajevu

Finalna smotra regionalnih pobjednika projekta “Ja građanin” održana je u Sarajevu 18. i 19. Maja 2023 godine.

 
Učenici naše škole, odjeljenje 3-4 su uzeli učešće na ovoj smotri, kao pobjednici u regiji Semberija. Članovi tima Teodora Stanišić, Marijana Čobić, Anja Aleksić, Zorana
Lopandić, Dragana Pantić, Sonja Savić, Sanja Stanković, Sergej Stojanović su sa svojom predmetnom profesoricom i mentorom Ljiljanom Bosiljčić prvog dana boravili u Parlamentarnoj skupštini BiH i prezentovali svoj projekat SVE VIDIM, SVE ČUJEM SAMO NASILJE NE.


Drugog dana 19.5. su učenici učestvovali u radionici koja je održana u hotelu Holivud na Ilidži. Cilj radionice je bio promocija projekta.


Ovom smortrom nisu završene aktivnosti vezane za implementaciju projektnih rješenja. Učenici zajedno sa svojom profesoricom nastavljaju aktivnosti na realizaciji projekta SVE VIDIM, SVE ČUJEM SAMO NASILJE NE.